KONST / Litografier / Färglitografi 14739376
nr 1473 9376
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Souvenir from Veniee". Signerad, numrerad 57/100. Färglitografi, bildmått: 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 31x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:13:54
100 kr
150 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer